VĮ Valstybinių miškų urėdija

Joniškio regioninis padalinys
     
 

 EMPS - Elektroninė medienos pardavimo sistema - BALTPOOL 
    
 

Spausdinti puslapio vidurį

 
 
   
VĮ Valstybinių miškų urėdija
Joniškio regioninis padalinys
Urėdijos g.1, LT84193
Beržininkų k., Joniškio r. 
Juridinių asmenų registre
kodas: 132340880
tel. +370 426 52032
faks.+370 426 55371
el.p. joniskis@vivmu.lt   
  

 56.222762, 23.649182 (WGS) 
    
     EMPS - Elektroninė medienos pardavimo sistema - BALTPOOL
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
Iš viso apsilankė: 1745888
Šiandien apsilankė: 464
Dabar naršo: 4
 
2018-01-30  LMSA: G.Jasinevičius: Ieškome geriausių variantų, reforma vyks žingsnis po žingsnio

VĮ "Valstybinių miškų urėdija" struktūrą Valdyba tikisi patvirtinti tik po konsultacijų su profsąjungomis, reforma vyks žingsnis po žingsnio. Naujai įsteigtos Valstybinių miškų urėdijos (VMU) valdyba, kurią šiuo metu sudaro šeši nariai, iš jų trys nepriklausomi – Gediminas Jasinevičius, Mantas Šukevičius, Alditas Saulius bei trys ne konkurso būdu paskirti atstovai – Ina Bikuvienė, Artūras Gustainis ir Agnė Jakštienė, pradėjo Aplinkos ministerijos pateiktą urėdijų reformos analizę. Į valdybą po pakartotino konkurso turėtų įsijungti ir septintasis narys, nes dėl galimų interesų konflikto į ją išrinkta Viktorija Trimbel atsistatydino. Į kokius pagrindinius reformos akcentus orientuojasi aukščiausias VMU valdymo organas ir kokią mato Lietuvos valstybinių miškų bei jų valdymo viziją, tinklalapis www.miskininkas.eu pakalbino VMU valdybos pirmininką Gediminą Jasinevičių.
 

 

[...] Ar ta struktūra, kurią pateikė Aplinkos ministerija, valdybai yra priimtina, ypač dėl padalinių?
 

Reikėtų pastebėti, kad urėdijų reformos projektas gimė po ilgalaikio darbo – buvo sukurtos įvairios darbo grupės dar 2016 m. pradžioje. Aplinkos ministerijos pasiūlymas išplaukė iš tų visų darbo grupių, į kurias buvo įtraukti ir miškininkai, ir profsąjungų, ir tarnybų atstovai, matymo. Buvo gana plačiai diskutuota jau nuo 2016 metų, kaip optimizuoti įmonės padalinių tinklą. Matome, kad darbo įdėta nemažai.

Mes remiamės Aplinkos ministerijos siūlymais, kur išryškinami pranašumai ar trūkumai jungiant urėdijas prie vienos ar kitos. Matome, kad atliktas didelis darbas ir mes stengiamės išanalizuoti ir patikrinti tuos didžiulius informacijos srautus. Svarbiausia dabar atsekti logiką ir argumentus, kaip pasiūlymas buvo sukurtas. Iš esmės valdyba neturi didelių prieštaravimų Aplinkos ministerijos siūlymui, bet kol kas pagrįstam sprendimui priimti mums reikia laiko. Paskutiniame valdybos posėdyje jau ryškėjo nuomonė, kad reikia iš esmės galimai pritarti ministerijos projektui dėl urėdijų tinklo su nedideliais pakeitimais, bet be jokių didelių ar drastiškų „vingių“.

Bet kokiu atveju, nesvarbu, kokią struktūrą siūlytų tvirtinti VMU valdyba, turi įvykti viešos konsultavimo ir informavimo procedūros su profsąjungomis. Tai numatyta Darbo kodekse – per kiek dienų pateikti, kiek dienų konsultuoti ir informuoti. Tad valdyba, nenorėdama stabdyti viso proceso ir kuo greičiau suteikti aiškumo regionuose, iš esmės neprieštarauja siūlomam Valstybinės miškų urėdijos 26 padalinių projektui ir prašo VMU   administracijos kuo greičiau pradėti konsultavimo ir informavimo procedūras su profsąjungomis, nes jos gali užtrukti iki kelių savaičių. [...]


Pilną Angelės Adomaitienės interviu su VĮ "Valstybinių miškų urėdija"  Valdybos pirmininku Gediminu Jasinevičiumi rasite www.miskininkas.eu čia...>>>


 
Atgal   Spausdinti  
VĮ Valstybinių miškų urėdija
Joniškio regioninis padalinys