VĮ Valstybinių miškų urėdija

Joniškio regioninis padalinys
     
 

 EMPS - Elektroninė medienos pardavimo sistema - BALTPOOL 
    
 

Spausdinti puslapio vidurį

 
 
   
VĮ Valstybinių miškų urėdija
Joniškio regioninis padalinys
Urėdijos g.1, LT84193
Beržininkų k., Joniškio r. 
Juridinių asmenų registre
kodas: 132340880
tel. +370 426 52032
faks.+370 426 55371
el.p. joniskis@vivmu.lt   
  

 56.222762, 23.649182 (WGS) 
    
     EMPS - Elektroninė medienos pardavimo sistema - BALTPOOL
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
Iš viso apsilankė: 1745888
Šiandien apsilankė: 464
Dabar naršo: 4
 
2018-02-07  AM: „Gamtos knyga“ – nauji informacijos apie aplinką namai


 Aplinkos ministerija kviečia visus, besirūpinančius gyvenamąja aplinka, pavartyti 
 
 „Gamtos knygą  – aplankyti naują virtualią biblioteką ir videoteką internete.
 
Joje – daugybė leidinių, vaizdo įrašų, nuotraukų galerijų, straipsnių, ataskaitų apie gamtą, miškus, statybas, architektūrą, saugomas teritorijas.

Per daugybę metų buvo sukauptas didžiulis TV laidų, reportažų, filmų, socialinių reklamų, knygų, žurnalų, specializuotų apžvalgų ir ataskaitų lobynas, kuris nuo šiol prieinamas vienoje vietoje. Patogi ir draugiška vartotojo sąsaja, galimybė atlikti detalią paiešką užtikrins svetainės patrauklumą bei naudą tiek norintiems turiningai praleisti laisvalaikį, tiek ir ieškantiems konkrečios informacijos, siekiantiems pagilinti specifines žinias.

Aplinkos ministerijos sukurtoje naujojoje svetainėje yra pateikta daugiau kaip 450 vaizdo įrašų, per 100 įvairių tekstinių dokumentų ir beveik pusantro šimto nuotraukų galerijų, talpinančių tūkstančius vaizdų. Šie skaičiai nuolat auga, nes Lietuvos televizijose, naujienų portaluose bei ministerijoje ar jai pavaldžiose institucijose rengiamas turinys yra reguliariai talpinamas ir „Gamtos knygoje“. Todėl čia lankytojų lauks visuomet aktuali pramoginė, informacinė ir mokslinė informacija.

Į „Gamtos knygą“ verta sugrįžti ne kartą, mat joje esanti registruotų vartotojų skiltis suteikia teisę išsisaugoti aktualų turinį ateičiai, pamatyti savo skaitymo bei peržiūrų istoriją, įvertinti leidinius ar vaizdo įrašus žvaigždutėmis, padėti kitiems vartotojams rašant komentarus. Tam tereikia užsiregistruoti naudojantis savo asmenine Facebook paskyra.

Viešųjų ryšių skyrius

 
Atgal   Spausdinti  
VĮ Valstybinių miškų urėdija
Joniškio regioninis padalinys